Logo Lyp Pune
ELKOS Group - 10 Pozita  
Kompania: ELKOS Group
Data e mbylljes: 19-11-2013
Vendi: Pejė


10 Vende te Lira Pune

ELKOS Group


 

ELKOS Industry—ėshtė pjesė e Kompanisė ELKOS Group e cila merret me prodhimin e qeseve plastike, folive difuzive si dhe ambalazhit prej letrės.
 ELKOS Industry zhvillon veprimtarinė e saj me prodhim pėr nevojat e qendrave tregtare ETC dhe tregut kosovar me porosi.
 ELKOS Industry pėr plotėsimin e vendeve tė lira tė punės shpallė konkurs pėr :

10 Vende te Lira Pune

 1.Extruderi pėr pėrpunimin e qeseve tė plastikės:
 2.Puntorė.
 2.Makina pėr prerjen e qeseve:
 6.Punėtorė.
 3.Makina pėr reciklimin e qeseve:
 2.Punėtorė.

Kualifikimet:
•Diplomė e shkollės sė mesme,
•Tė ketė aftėsi pėr tė punuar nė grup,
•Tė jetė banor i pėrhershėm i vendit ku aplikon.

Ne ofrojmė :
•Pėrvojė pune,
•Stabilitet dhe qėndrueshmėri,
•Kontratė pune sipas Ligjeve nė Fuqi,
•Sigurim shėndetėsor.

Procesi i Aplikimit:
• Tė gjithė tė interesuarit mund tė aplikojnė nė emailin apo nė ELKOS Center nė recepsionin e hyrjes apliko@elkosgroup.com, se mesme nė Pejė.
•Pėr tė aplikuar duhet tė dorėzoni njė CV (ku duhet tė ceket pozita pėr tė cilėn aplikohet) me njė foto tė bashkangjitur, dhe dėshmit mbi provojėn e punės nėse ka.
•Konkursi ėshtė i hapur deri nė plotėsimin e vendeve tė punės.

Sqarim:
•Konursi vlen pėr kandidatėt e gjinisė mashkullore, marrė parasysh natyrėn e punės, duke pėrjashtuar diskriminimin gjinor.
•I nkurajohen kandidatėt qė janė tė pėrgatitur pėr pozitėn e lartpėrmendur dhe qė janė banor tė komunės sė Pejės dhe regjionit qė tė aplikojnė.

 


Marrur nga: konkurset.com

© 2013 LypPunë © powered by mediakos.com