Route 66 Bregu i Diellit hap konkurs në këto pozita:

  • Kamarier/e
  • Shankist/e
Detyrat dhe përgjegjësitë:
  • Aftësi të mira komunikuese
  • Pozitivitet në orar të punës
  • Aftësi të mira bashkëpunuese me ekipin
Ne ofrojmë:
  • Ambient të përshtatshëm pune
  • Orar fleksibil
  • Kushte të mira pune
Të interesuarit të na kontaktojnë në:  

045-400-633
 

Tagged as: Gastronomi, Kamarier, Kamariere, prishtine, Restaurant, Route 66, Shankist, Shankiste, Sherbim